Pielęgnacja ogrodów w Warszawie

Zamiłowanie do roślin, wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany i sprawdzony personel to najważniejsze powody, aby nam zaufać i pozwolić zadbać o swój ogród. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi, które pozwolą uczynić zielony teren piękniejszym i zdrowszym. Korzystanie z profesjonalnych i bezpiecznych środków, a także stosowanie sprawdzonych rozwiązań pozwala nam na umiejętne zajęcie się każdym rodzajem roślin, niezależnie od ich wielkości i pochodzenia.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług:

  • koszenia, odchwaszczania i uzupełniania trawników
  • przycinania drzew i krzewów
  • artystycznego formowania roślin
  • wycinki drzew
  • zwalczania szkodników i chorób

Dlaczego warto zlecić profesjonalną pielęgnację ogrodów?

Dzięki naszym specjalistom Twój ogród rozkwitnie pozwalając na prawdziwy, niemal hipnotyczny odpoczynek od zgiełku i pędu codziennego życia. Firma Garden z siedzibą w mieście Warszawa to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie bliski kontakt z przyrodą. Oferowane przez nas usługi utrzymania trawników to nie tylko koszenie i odchwaszczanie, ale również regularne uzupełnianie, co w połączeniu z przycinaniem drzew i krzewów tworzy zadbane i harmonijne ogrody.

Zabezpieczenie ogrodów na zimę

Pomagamy również w zabezpieczeniu ogrodu na zimę, a także w przywróceniu roślin do jak najlepszej kondycji na wiosnę. Wiąże się to również z uzupełnieniem rabat, odchwaszczaniem i nawożeniem. Świetnie radzimy sobie z wycinką drzew w sposób nie szkodzący innym roślinom, a także służymy radą w przeprojektowywaniu przestrzeni i dopasowywaniu sąsiadujących gatunków roślin. Nasi specjaliści zrobią wszystko co w ich mocy, aby efekt końcowy był satysfakcjonujący i zgodny z oczekiwaniami.

Regularna pielęgnacja ogrodów

Profesjonalna i regularna pielęgnacja pozwala na utrzymanie ogrodu w pełnym blasku. Jest niezbędna i ważna dla każdego typu roślin niezależnie od ich pochodzenia i wartości, gdyż zapewnia zdrowy wzrost i rozwój, a także fantastyczną prezencję.  Zależnie od odmian i okresów w roku, wymagane z różną częstotliwością prace, ukazują zupełnie nowe odsłony znanych wcześniej krzewów i drzew. Formowanie w różne kształty to domena wspaniałych, królewskich ogrodów, które od dziś mogą pojawić się za Twoim oknem.

Preparaty najwyższej jakości

Stosowane przez nas preparaty i środki chemiczne posiadają wymagane atesty i skutecznie pozbywają się szkodników oraz leczą rośliny z chorób mogących niekorzystnie wpłynąć na ich wygląd. Co najważniejsze, są neutralne dla roślin, zwierząt, jak i ludzi. Niezależnie od wykonywanych czynności będzie to bezpieczne miejsce dla dzieci, które uwielbiają bawić się na świeżym powietrzu w zadbanym i czystym otoczeniu.

Postaw na profesjonalistów i nie zwlekaj z podjęciem słusznej decyzji. Spraw, aby ogród stał się miejscem idealnym do zabawy, odpoczynku i rekreacji.