Nawożenie ogrodów w Warszawie

Nawożenie roślin w wyznaczonym czasie i odpowiednimi środkami gwarantuje szybki wzrost i obfite owocowanie. Niewielu specjalistów wie, że dobranie nawozu zmniejsza ryzyko zachorowania i zasiedlenia przez szkodniki, a nawet zwiększa odporność na niskie temperatury. Aby cieszyć się zdrowym, pięknym i bujnym ogrodem należy zawsze polegać na specjalistach. Różnorodność i mnogość preparatów użyźniających potrafi wprawić w zakłopotanie, a niewłaściwy wybór naraża roślinę na choroby, brak owoców, a nawet na obumarcie. Dlatego naszym klientom proponujemy wiele różnych bezpiecznych nawozów, które można zaklasyfikować w następujący sposób:

  • organiczne
  • mineralne
  • specjalistyczne
  • uniwersalne
  • wolnodziałające
  • dolistne
  • wapnowanie

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?

Stosowane przez nas środki są w pełni bezpieczne i posiadają wszystkie niezbędne atesty, aby być dopuszczonymi do użytku w ogrodach. Dzięki temu mają Państwo całkowitą pewność, że nawet bezpośrednio po nawożeniu, dzieci i zwierzęta nie są narażone na działanie chemikaliów. Nasze doświadczenie i profesjonalizm pozwoli zieleni rozwijać się harmonijnie i zdrowo, a stała kontrola pomoże uniknąć zbytniego zasolenia, które przyczynia się do zamierania mikroorganizmów, a nawet do uszkodzenia korzeni. Nawożenie to proces trudny, wymagający rozległej wiedzy i umiejętności, dlatego skorzystanie z pomocy specjalistów niemal zawsze okazuje się niezbędne.

Proponujemy jedynie bezpieczne i sprawdzone nawozy

Nawóz naturalny niejednokrotnie kojarzy się z nieprzyjemnym zapachem utrzymującym się niekiedy nawet kilka dni. Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom naszych klientów stosujemy środki najlepszej jakości, które pozbawione są przykrej woni. Najczęściej rozprowadzamy je w formie granulatu lub oprysku, zapewniając zdrowy, zrównoważony rozwój i obfite owocowanie. W celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów proponujemy również nawozy mineralne, które dostarczają składników odżywczych. Zapewnienie optymalnych warunków rozwoju osiągamy poprzez odpowiednie połączenie obu tych preparatów. W przypadku roślin wymagających szczególnej opieki używamy nawozów specjalistycznych i dolistnych jeśli potrzebne jest wyjątkowo szybkie działanie. Nasze szerokie spektrum działania pozwala nam na zadbanie o każdy ogród, niezależnie od wielkości i rodzaju zieleni.

Piękny ogród w zasięgu Twojej ręki

Cieszenie się pięknym i zdrowym ogrodem wymaga nie tylko regularnej pielęgnacji, ale także stosowania odpowiednich nawozów wspomagających wzrost, rozwój i owocowanie. Oferując od wielu lat kompleksowe usługi z zakresu ogrodnictwa niezmiennie stajemy na wysokości zadania słynąc z wysokich standardów, profesjonalizmu i doświadczenia. Nasza branża nie ma dla nas tajemnic, a mimo to nieustannie poszukujemy okazji do rozwoju.

Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji, Garden Pasje – Twój ogrodnik.