Cięcia pielęgnacyjne w Warszawie

Jedną z najważniejszych podstawowych czynności ogrodniczych jest pielęgnacyjne cięcie drzew i krzewów, co nie tylko poprawia estetykę, ale także zapewnia zdrowy wzrost i poprawne owocowanie. Nasi specjaliści bazując na wieloletnim doświadczeniu i fachowej wiedzy pomogą Ci przejąć kontrolę nad ogrodem, tworząc harmonijne i pełne wdzięku kompozycje. Zdajemy sobie sprawę, że Twoje rośliny tworzą większy, żywy organizm, którego dobre funkcjonowanie zależy od przeprowadzonych zabiegów pielęgnacyjnych. Firma Garden z Warszawy od wielu lat oferuje swoim klientom najlepsze i sprawdzone rozwiązania, dzięki którym przestrzeń nabiera zupełnie innego, bardziej uporządkowanego oblicza.

Jakie usługi świadczymy?

Proponujemy Państwu następujące usługi pielęgnacyjne:

  • cięcia pielęgnacyjne
  • cięcia formujące
  • cięcia odmładzające
  • cięcia korygujące

Zajmujemy się także profesjonalnym formowaniem żywopłotów w dowolne kształty, dzięki którym Państwa posesja z pewnością wyróżni się na tle całego sąsiedztwa.

Dlaczego warto zlecić profesjonalne podcinanie gałęzi

Istnieje wiele sposobów na podcinanie gałęzi drzew i krzewów, zależnie od oczekiwanego efektu. Cięcia pielęgnacyjne polegają na usunięciu zeschniętych lub chorych pędów, co pozwala roślinie rosnąć bez przeszkód, a Tobie cieszyć się zdrową, gęstą i harmonijną zielenią. Czas wykonywania tych czynności jest uzależniony od gatunku, jednak przyjmuje się, że wiosna jest najbardziej optymalnym czasem na wykonywanie takich zabiegów. Kolejny rodzaj cięć – korygujące mają na celu utrzymanie regularnej formy rośliny, co ma znaczenie estetyczne, ale także zapobiegające starciom kory na skutek krzyżowaniu się pędów. Raz na kilka lat warto również odmłodzić krzewy poprzez pozbycie się starych pędów i skrócenie pozostałych. Najbardziej wymagającą pracą dla każdego ogrodnika, która wymaga nie tylko olbrzymich umiejętności, ale także finezji i wyczucia jest formowanie roślin w celu nadania im odpowiedniego kształtu. Działanie takie może mieć na celu zagęszczenie korony, lub stworzenie zupełnie nowej kompozycji. Podejmujemy się tych zadań z wielkim zapałem i pewnością, że spełnimy nawet najbardziej wymagające oczekiwania, ponieważ ogrodnictwo to nasza największa pasja.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Wieloletnie doświadczenie i umiejętności to niewątpliwie najważniejsze elementy świadczące o trafności dobrego wyboru Garden Pasje, ale nasze wysiłki nieustannie wspierają najlepsi producenci precyzyjnych narzędzi i maszyn. Dzięki poleganiu na najlepszych i sprawdzonych firmach jesteśmy w stanie zapewnić Państwu jeszcze lepsze i dokładniejsze rezultaty.

Wspólnie ze znanymi markami dbamy o ogrody od wielu lat niezmiennie uzyskując spektakularne rezultaty, zapewniając roślinom zdrowy i nieskrępowany wzrost, a naszym klientom piękną przestrzeń zachęcającą do wypoczynku i relaksu.